Geležinkelių kodas siųstuvas multi-prekės multi-dažnio ERREKA PUJOL ROSSI CARDIN MHOUS DOORHAN ECOSTAR durų valdymo

f575

Nauja prekė

€13.54 €8.13

Žymos: durų valdymo skydelis, tx4, rossi nuotraukas, barjero nuotolinio, doorhan nuotolinio, ecostar rse2, vr46, cardin, valentino, motogp lipdukas.

Techniniai duomenys:

Pavadinimas: SMG-020A Nuotolinio Valdymo Darbas:Multi prekės (Žr. sąrašą žemiau) Išmetimo Atstumas: nuo 50 iki 100 m (proof) Darbinė įtampa: 12V 27A (baterijos, įskaitant) Matmenys: 35 x 65 x 15 mm Svoris: 55g.Pastaba: Prašome žiūrėti suderinamumo sąrašą žemiau.Jei jūsų nuotolinio valdymo prekės nėra sąraše, prašome nusipirkti.

Naujausia stiliaus 2020 metais !

Programos atnaujinti, unikalus veikimo būdas.Nereikia naudoti originalus nuotolinio valdymo programavimo, jei jūs prarasite, originalus nuotolinio valdymo, tai yra jūsų geriausias pasirinkimas.

Galingas !

Tinka nuotolinio valdymo 54 ženklų,ir Toliau pridėti.Jei jums reikia, kad pirkti urmu, galite pridėti bet kokios markės.Iki 4 skirtingų nuotolinio valdymo pultai 1.

Suderinamumo sąrašas !!!

Suderinama tik su firminių nuotolinio valdymo žemiau.Prašome įsitikinkite, kad jūsų originalaus nuotolinio valdymo pulto sąraše.

Produktų, kad jums bus gauti yra SMG-020A, tai antrinėje rinkoje suderinamam nuotoliniam.Jokių originalių prekių, bet 100% puikiai tinka!Visų prekių pavadinimai, prekių ženklai ir registruotieji prekių ženklai yra nuosavybė jų savininkų teisės ir naudojami čia tik aprašymas ar identifikavimo prietaisai.Nuotolinio valdymo pultas yra tos pačios funkcijos kaip originalaus nuotolinio valdymo pulteliu.Prašome programa nuotolinio valdymo vadove, kai jūs gaunate jį.

Operacija yra labai paprasta !

Selete prekės, tada programa su imtuvo pats, kaip originalaus nuotolinio valdymo pulteliu.

Programavimo instrukcija

A.Pasirinkti prekės nuotolinio norite. 1. Ir saugoti, paspauskite mygtuką 1 ir mygtuką 4, kol pamatysite led lemputė.Pavyzdžiui:DITEC(KODAS 1-3-3-3), tai paspauskite mygtuką 1, 3 mygtuką,mygtuką 3,3 mygtuką. Jei mes norime mygtuką 1 į parduotuvę kodą.Mes galime, paspauskite mygtuką 1. 2. Pakartokite visus veiksmų programos 2 mygtukai.Ir saugoti, paspauskite mygtuką 1 ir mygtuką 4, kol pamatysite led lemputė.DOORHAN(KODAS 1-1-3-2), tai paspauskite mygtuką 1, mygtukas 1,3 mygtuką,mygtuką 2. Jei mes norime mygtuką 2 saugoti kodą.Mes galime paspauskite mygtuką 2. 3. Naujas nuotolinio valdymo mygtukas 1 yra DITEC nuotolinio valdymo mygtuką, 2 DOORHAN nuotolinio valdymo pultu.B.Įjungti (programa) naujas nuotolinio valdymo imtuvo.pats, kaip originalaus nuotolinio valdymo pulteliu. 1. Atviras korpusas antkaklio.Jis įsikūręs šalia tavo variklis. 2. Imtuvo plokštė, paspauskite ir palaikykite programavimo mygtuką Prog 1 kol LED lemputė L1 imtuvo nušviečia. 3. Paspauskite 1 mygtuką ant jūsų naujas nuotolinio valdymo pultu.Leiskite jam eiti.LED šviesos imtuvo ekrane mirksi simbolis ir tada išsijungia 4. Palaukite 10 sekundžių.Jūsų naujas nuotolinio valdymo prietaisas yra užprogramuotas.C.Paslėptą mygtuką.Paspauskite ir palaikykite mygtuką 1 ir 2 tuo pačiu metu, kol led lemputė.Tada paspauskite mygtuką 1( mygtuką saugote kodas išsiuntė paslėptą mygtuką).

Įtraukta:

1x Nuotolinis Valdymas 1x Baterija 1x keychain 1x Instrukcija anglų kalba

  • Infopat: 4
  • Modelio Numeris: Garažo vartų nuotolinis valdymas
  • Pastaba: Įsitikinkite, kad jūsų nuotolinio valdymo sąrašo
  • Prekės Pavadinimas: Scimagic-RC
  • Raktiniai žodžiai: Vartai opener siųstuvas
  • Kodas: Geležinkelių kodas
Gadams713
2020-11-30
5/5
Not to try. A little bigger than others. We'll see if he meets what he says.
Būkite pirmas, parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai

Tendencijos.