Atnaujintas USB Žudikas V3.0 U Disko Žudikas Miniatiūriniai Aukštos Įtampos Impulsų Generatorius

f149

Nauja prekė

€69.69 €63.41

Žymos: 76mhz, tesla ritė, elektros generatorius, strypas telescop, aukštos įtampos ritė, aukštos voltag, žudikas usb, ir2153, 20kv, poxerbank, elektros generatorius 110.

Atnaujintas USB Žudikas V3.0 U Disko Žudikas Miniatiūriniai Aukštos Įtampos Impulsų Generatorius

Pastaba: Mes išsiųsti spalvos atsitiktinai!

Produkto aprašymas:

USB Žudikas 3.0 yra sudarytas iš DC / DC converter, ir lauko tranzistoriaus, kai yra įdėta, USB Žudikas 3.0 DC 5V converter pakeis į 207V, taikomas signalo linija USB sąsaja, ir procesas kartojamas, siekiant išbandyti USB prievado antistatikas, visuotinio kompiuterinio žalos rizika.Prašome atidžiai testą.

Šis produktas turi duomenų perdavimo funkcija elektroniniai prietaisai gali būti naudojami ir su USB sąsaja.Gaminio parametrų:

Įėjimo įtampa: 4.5-5.5 VDC

Išėjimo įtampa: 207V +/-1%

Impulso dažnis: 5s per sekundę

Impulso srovė: >_180A

Naudojimo būdas:

USB Žudikas tiesiogiai įterpiamas į USB lizdą elektroninė įranga bus pakenkti elektroninės įrangos.Būkite atsargūs išbandyti.

USB Žudikas yra darbo, USB Žudikas dangos testeris, testeris elektroninis įtaisas, kuris prijungtas prie USB prievado, palieskite raudonos ir juodos linijos, gamins kibirkštis, sako, USB Žudikas veikia tinkamai, raudona juoda viela laiko ne per ilgai, nes kitaip USB Žudikas karščiavimas.

Saugos nurodymai:

Bet USB sąsajos įtaisas, pavyzdžiui, žaidėjo ar perfokorta, gali būti patikrintas toleranciją.

Įkrovimo lobis, mobiliojo telefono įkroviklį, visuomenės įkrovimo stotis ir t.t., dažniausiai neveiksmingas, žalos pakeisti savo pačių rizika, prašome būkite atsargūs bandymai.

Prašome don ' t touch produkcija, prašome naudoti atsargiai.

Pastaba:

Yra aukštos įtampos ant pagrindinės plokštės.Po srovę, galią, turi būti atjungta 40 sekundžių.Kai elektros energija yra išleistas, dangtis bus atsargiai atidarė.Po 20 sekundžių, nutrūkus energijos tiekimui apie 100V, ir tada nukrenta iki mažiau nei 30 V, po 30 sekundžių, todėl, kad pagrindinė plokštė gali paliesti ranka.

Atsakomybės apribojimas:

Šis produktas leidžia tik teisinis išbandymas, ir pasekmes asmens piktnaudžiavimui nėra susiję su mūsų kompanija

Paketas apima:

1*USB 3.0 Žudikas

  • Modelio Numeris: USB 3.0 Žudikas
  • Tipas: Įtampos Reguliatorius
  • sąlyga: Naujas
  • Maitinimo Įtampa: 5V
  • Prekės Pavadinimas: ReYeBu

Panašūs produktai

Tendencijos.