Bevielį durų skambutį Vandeniui 1 2 Mygtukas 1 2 3 Imtuvas 300M Nuotolinio LED Šviesos Namų Durų Bell Wireless, Baterija Skambina Varpelių

f12066

Nauja prekė

€17.28 €8.64

Žymos: smatrul jungiklis, belaidžio doorbel, skambinkite restoranas, bell wireless, vaizdo doorbell aukso, 240v laidinio doorbell, astro baterija, skambinkite bell mygtuką, vedio durų bell wireless, mygtukas įjungti durų skambutį.

Savybės ir specifikacijos:

1.Paspauskite mygtuką,, super mokymosi kodas gali laisvai išmokti rungtynės, gali būti neribotas atitikimo imtuvas. 2.Siųstuvas turi ne varžtas tvirtinimo dizainas, ir ji gali būti atsparus vandeniui ir dulkėms be guminiu žiedu. 3.Jei keli mygtukai yra suporuotas su viena ar daugiau imtuvų toje pačioje sistemoje, kiekvieną mygtuką galima nustatyti skirtingus skambėjimo tonus. 4.Power-off memory funkcija: vėl Įjunkite maitinimą ir po maitinimo išjungimas, nereikia iš naujo pritaikyti ir užrakinti melodija. 5.Skambinti mygtuką naudoti 23A12V baterijos (neįtraukta) ir imtuvo įtampa yra 220v. 6.Imtuvas yra prieinami įvairių žvakės, JAV/ES/JK Prijungti ir AS adapteriai, tinkantys daugeliui šalių. 7.Akį traukiantis apšvietimas mirksi, kai kas nors verčia durų skambutį.Ypač tinka vyresnio amžiaus žmonėms, kurčias, ir nėščioms moterims. 8.Gavimo nuotolis:300 metrų atviroje vietovėje. 9.Belaidžio tinklo signalo turės įtakos kliūtis.Daugiau kliūčių, tuo daugiau rimtų signalo nuostolių. 10.Imtuvas turi 5 lygius(galima išjungti) 0-110db,60 muziką rinktis. 11.Siųstuvo dydis:76*43*22mm 12.Imtuvo dydis:90*55*25mm 14.Tiesiog įjunkite imtuvą į elektros lizdą,paspauskite mygtuką " siųstuvą galima klijuoti prie durų su sąlyga, lipnios juostos.Pastaba: Mygtuką, negali būti pateikti dėl geležies duris, nes ji trukdo signalo.Jei imtuvas neskamba, kai jūs paspauskite mygtuką, po to, kai jūs gaunate į durų skambutį, patikrinkite šiuos veiksmus: 1. Jei mygtukas yra akumuliatoriaus, reikia šarminės baterijos 23A12V. 2. Jūs galite suporuoti mygtuką su imtuvu.

Kaip pora signalus?

Porą būdas: paspauskite ir palaikykite garsumo imtuvo mygtuką maždaug 5 sekundes (įjungta šviesa), išleidimo garsumo mygtuką, tada paspauskite mygtuką iš karto, signalas yra sėkmingai suporuotas.

Kaip keisti ir užrakinti muzikos?

Paspauskite ir palaikykite garsumo mygtuką į imtuvą, prieš įkišant į elektros lizdą.Įkiškite į maitinimo lizdą, kol šviesos imtuvo sviecia, atleiskite garso mygtuką, paspauskite muzikos mygtuką, norėdami prisitaikyti prie mėgstamų muzikos skambėjimo toną, paspauskite ir palaikykite garsumo mygtuką dar kartą, kol, Kai įjungta šviesa, paspauskite siųstuvas du kartus, iš karto, ir muzika yra užrakinta sėkmingai.

Kaip išspręsti, jei darbe nėra normalu,Kai gaunate prekes?

1. Pabandykite porą signalų pirmas. 2. Prašome susisiekti su mumis, mes atsiųsime vaizdo, kad padėtų jums. 3. Jei yra problema su produktu, mes iš naujo siųsti imtuvas ar mygtuką, kad jūs.

  • Prekės Pavadinimas: CACAZI
  • Maitinimo Šaltinis: 110V-220V
  • Atsparus Vandeniui Klasė: IP44
  • Baterijos Režimu: 23A12V šarminės baterijos(neįeina baterijos)
  • Tipas: Skambučius
  • Sertifikatas: CE,FCC,RoHS
  • Gavimo atstumas: 300M Nuotolinio (atviroje vietovėje)
  • Modelio Numeris: a50
  • Dažnis: 433mhz
  • Skambinti Tipas: Belaidžio
Venyosdh
2020-10-23
4/5
Delivered quickly. Good product.
Būkite pirmas, parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai

Tendencijos.